X
X
X
X

About Us

HomepageAbout Us

Dcservers.net.tr ; Kurumların ve kişilerin kurumsal veya bireysel tüm ihtiyaçlarını anında karşılamak, teknolojiyi kişi için kolay ulaşılabilir kılmak ve internet servislerini düzenlemek amacıyla kurulmuştur.

Türkiye'nin en hızlı hosting sağlayıcısı olan firma, altyapı yatırımlarına gerekli önemi vererek güncel teknoloji ile hizmet sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana üyelerin ihtiyaçlarına uygun şekilde ürün portföyü geliştiren ve kişisel ihtiyaçlara en doğru çözümleri sunmayı hedefleyen hosting firmasının üyeleri bu alanda yaşamakta olduğu bilgi ve tecrübe eksikliğini canlı destek aracılığıyla ortadan kaldıracaktır.

Genç ve disiplinli bir ekip aracılığıyla gelişimini sürdüren Dcservers.net.tr için en önemli husus müşteri memnuniyetini sağlamak olmakla beraber gelişen ve değişen teknolojiye ayak uyduran uygun fiyatlarla üyelere fayda sağlamayı amaçlamaktadır.

Yatırım ve fiyat politikalarının yanı sıra kaliteden ödün vermeyen hosting sağlayıcısı yedekli network ve geliştirilmiş sunucu altyapısıyla istenmeyen durumlara karşı daima hazırlıklıdır.

Müşterileri kesintisiz hizmet ve devamlı destek vadetmekte olan firma, yapmış olduğu anlaşmalar ve çeşitli kampanyalarla üyelerini mutlu etmeyi amaçlamaktadır.

Aynı zamanda ürünlerin kalite ve güven standardına uygun yapıda düzenlenmesini öngörmektedir.

Üyelerin kaliteli ürün ve hizmetlere sahip olurken her konuda tasarruf etmelerini sağlamak en temel amaçlar arasında yer almaktadır.


Web Hosting Automation by WISECP
Top